זכינו באות העיצוב 2015 בקטגוריית מגדלי ומתחמי מגורים

טקס פרסי "אות העיצוב" 2015 נערך זו השנה העשירית ברציפות והתקיים ביום חמישי 26.3.15 באוניברסיטת ת"א. בערב הוכתרו המעצבים והאדריכלים שהצליחו השנה יותר מכולם לחדש, לרגש, לפרוץ דרך ולהטביע את חותמם על עולם האדריכלות והעיצוב הישראלי. אנחנו שמחים לבשר שפרוייקט מגדלי המגורים DUNE באשדוד של גל-אור פישביין אדריכלים, שבו לקחנו חלק, זכה באות העיצוב לשנת 2015 בקטגוריית מגדלי ומתחמי מגורים.

פוליטאון מדיה לקחה חלק בתהליך התכנון והעיצוב של הפרויקט הלא טרויאלי הזה מראשיתו ועד סופו. היה לנו לעונג לקחת חלק ולעבוד לצידם של האדריכלים ג’ראר גל-אור וגיל פישביין וממש כיף לנו לראות שהמאמץ שלהם נושא פרי וזוכה להכרה.

2015-03-30 15.23.24

מדובר בפרויקט של חברת "פרץ בוני הנגב" בן 144 יחידות דיור בשני מגדלים הממוקמים בקצה הדרומי של אשדוד סמוך לים ולשמורת הדיונה. המשרד הזוכה בפרס הוקם בשנת 2005 על-ידי גיל פישביין וג’ראר גל-אור, באותה השנה שבא אני הקמתי את סטודיו פוליטאון ואנו עובדים בצמוד מאז ועד היום. לזכותם יאמר שהם תמיד מנסים לחדש ולחשוב מחוץ לקופסא בכל הקשור ליצירת סביבת המגורים שלנו.

לא היה קל לשכנע את הלקוח וגם את עצמנו שהמגדל הזה בתצורה הזו בכלל ישים או רצוי. לצורך כך נעזרנו בסקצ’אפ ומספר רב של מודלים בכדי להגיע לתוצאה הסופית. אם יש פיצ’ר של סקצ’אפ שניצלנו אותו עד תום זה השימוש במרכיבים (componenets). הבניין חולק למקבצים של 3 קומות כל אחד ולכל מקבץ כזו היו הרבה גרסאות! הנה מספר מבטים מהתהליך.

סרטון שמראה את מודל הבניין ב 360 מעלות:

ותמונות של הפרויקט הבנוי שצילם עמית גירון (יש פרויקטים שהוא לא מצלם?)

השנה הוגשו מספר שיא של כ-1,300 עבודות, מעל אלף יצירות אומנות, שעברו תחת עיניהם הבוחנת והדקדקנית של חבר השופטים, שהקפידו על כל פרט ופרט, לא התפשרו ודאגו להביא אל הבמה את הקרם דה לה קרם של אדריכלי ומעצבי ישראל.

לחצו כאן בכדי לראות את רשימת כל הזוכים.

0 תגובות

כתוב תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים