סילבוס הקורס

10

שנות ניסיון

24

שעות אקדמאיות

3

שעות למפגש

6

מפגשים

 • שיעור מבוא והכרות עם ממשק התוכנה

  במפגש הראשון נכיר ונתאים את סביבת העבודה לצרכינו . נלמד כיצד לשרטט בצורה מדויקת, נכונה ומהירה בדו-מימד ובתלת-מימד. נתרגל את כל הפקודות ונלמד כיצד לערוך את הצורות שיצרנו: לנפח, לסובב, להזיז ולהעתיק.

 • שיעור שני - קבוצות, קומפוננטים וכלי עריכה מתקדמים

  במפגש השני נלמד כיצד לעבוד עם קבוצות ורכיבים, המאפשרים לנו לבנות מודלים מדויקים, גמישים וקלים. בנוסף נשלים את כל כלי המידול והעריכה המתקדמים של סקצ’אפ.

 • מפגש שלישי - מידול תוכנית מאוטוקאד

  במפגש זה נלמד כיצד להכין את הקובץ בצורה הטובה ביותר באוטוקאד ונכיר את מנהל השכבות של סקצ’אפ, לאחר מכן נייבא תוכניות אל סקצ’אפ ונמדל יחידת מגורים שלמה באמצעות טכניקה מיוחדת ומקצועית – החל משלב התוכניות ועד לשלב הריהוט וההדמיה.

 • שיעור רביעי - חומרים, מבטים, חתכים ופלאגינים!

  במפגש זה נלמד כיצד יוצרים חומרים חדשים, עורכים, מיישרים ומקרינים חומרים. נתרגל הוספת תוכניות וחתכים (Sections). בנוסף נתקין ונלמד פלאגינים חדשים וייעודיים מספר סקצ’אפ למתקדמים (Ninja).

 • שיעור חמישי - עבודה עם טופוגרפיה ופלאגינים מתקדמים

  במפגש החמישי נלמד לעבוד ולערוך טופוגרפיות מורכבות. נוסיף מידות וטקסטים להדמיות ולתוכניות, וכן נלמד עוד פלאגינים חדשים וייעודיים מספר סקצ’אפ למתקדמים (Ninja).

 • שיעור שישי - הפקה + פלאגינים מתקדמים

  במפגש האחרון נלמד כיצד לשמור ולערוך סצנות וסגנונות. נפיק הדמיות באיכות גבוהה. נכין סרטון "טיול בפרויקט" ולבסוף נכיר עוד כלים ייעודיים לליטוש ולהפקה מספר סקצ’אפ למתקדמים (Ninja).

המלצות

מרצה נפלא! מקצועי, נדיב בידע, אדיב מאוד! פשוט כיף להקשיב, נותן תחושה אישית וטובה.

אורן בר-עוזאדריכלית

הדרכה מקצועית שהועברה בסבלנות רבה, בהשקעה ובהתחשבות ולוותה במתן כלים לעבודה מעשית.

יהודית צור

ספר ההדרכה של הקורס מקצועי וממצה, העברת החומר מעולה והידע שלך רחב! תודה

עמרי גביעמעצב פנים

אחלה ספר! אחלה מורה! כל הכבוד!

הילה בדיחיאדריכלית

החוברת מאוד ברורה ומקיפה, קל יותר להקשיב ולתרגל כשלא עסוקים בלכתוב. זמינות מלאה לשאלות והסבר שוב ושוב עד שכולם מבינים! קורס מעולה! תודה רבה

טל סגלוביץאדריכלית

הקורס בנוי בצורה טובה, וצורת ההסברים מאוד נוחה וברורה. גם הספר מאוד ברור ואחרי הסבר בכיתה הרבה יותר קל להתמודד איתו לבד! תודה!

הדר פרימןאדריכלית

הקורס היה מעולה! מותאם לסטודנטים ולצרכים ללימודים בצורה טובה מאוד. האתר מלא בהורדות שעוזרות מאוד גם במהלך הקורס, וגם להמשך, הקורס הועבר בצורה ברורה ומסודרת – בתיאום עם חוברת ההדרכה.

מיטל סבגסטודנטית לאדריכלות

עומרי, ברצוננו להודות לך על ההדרכה המקצועית והעניינית, שהועברה על ידיך בסבלנות רבה, בהשקעה ובהתחשבות ולוותה במתן כלים לעבודה מעשית. תודה ששיתפת אותנו בידע ובכשרון הרחב שלך, אין לנו ספק שתגיע רחוק!!! ענת ויהודית  🙂

יהודית צורמעצבת פנים

עמרי שלום, רציתי לומר תודה על הקורס המקצועי והממוקד. למדתי הרבה ואני מחכה להזדמנות לממש את הידע הזה בקרוב. תודה רבה על המוכנות לעזור ולענות על שאלות כשצריך. שיהיה המון בהצלחה! בת אל

בת-אל רהטמעצבת פנים

היי עמרי! תודה רבה רבה על העזרה והסבלנות… בהחלט הסרת את הפחד מהמחשב…

הרבה הצלחה בהמשך!

מור נוביץאדריכלית (מורן פלמוני אדריכלים)

לפרטים נוספים והרשמה

אנא השאירו פרטי קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות

מה המחיר של הקורס?

איך אפשר לשלם?

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, PayPal או העברה בנקאית. ניתן גם לבחור למסור פרטים בטלפון. אנו נחזור אליכם בכדי לקבל את הפרטים ולבצע את החיוב.

היכן מתקיים הקורס?

הקורס מתקיים במכללת האקריו (HackerU) ברחוב שוהם 3, מגדלי פז (הבניין הקטן) קומה 2, רמת גן. המכללה נמצאת במרחק 3 דקות הליכה מתחנת רכבת סבידור מרכז.

האם יש חנייה באיזור?

ניתן להחנות בכחול לבן ואין בעיית חניה באזור בשעות הערב שבהן מתקיים הקורס. כמו כן, המכללה נמצאת במרחק 3 דקות מתחנת רכבת סבידור מרכז.

מה מקבלים במסגרת הקורס?

הקורס כולל 6 מפגשים בני 3 שעות כל אחד, סה"כ 18 שעות אקדמאיות. סילבוס הקורס מפורט כאן. בנוסף, כל נרשם מקבל במתנה את הספר סקצ’אפ, מהדורת 2016 אשר מלווה את הקורס (מחיר רגיל של הספר הוא 299 ₪).

האם יש כיבוד ושתייה במהלך הקורס?

ישנה פינת קפה עם שתייה חמה/קרה וכיבוד קל.

צריך לבוא עם מחשב?

לא. אין צורך להביא מחשב נייד. הקורס מועבר בכיתות מחשבים עם התוכנות מותקנות מראש.

האם הקורס מתקיים בוודאות?

לצערנו, שום דבר לא וודאי בימינו ולכן גם פתיחת הקורס מותנית במספר משתתפים מינימאלי. במידה ואין מספיק נרשמים או במידה ואין באפשרותנו לקיים את הקורס כמתוכנן, כל הנרשמים יקבלו הודעה על כך ואנו נזכה את כל התשלומים ללא עמלות ביטול.

איפה מתקיים הקורס?

הקורס מתקיים במכללת האקריו (HackerU) ברחוב שוהם 3, מגדלי פז (הבניין הקטן) קומה 2, רמת גן. המכללה נמצאת במרחק 3 דקות הליכה מתחנת רכבת סבידור מרכז.

למגיעים מתחנה מרכזית תל אביב ניתן לקחת את קו 51.